یکشنبه 26 خرداد 1398
دیدار فرماندار عسلویه با دکتر علیرضا رئیسی رئیس دانشگاه علوم پزشکی (کدخبر: 128)
دیدار فرماندار عسلویه با دکتر علیرضا رئیسی رئیس دانشگاه علوم پزشکی
صبح امروز دکتر علیرضا رئیسی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر باتفاق هیئت همراه با حسن اسماعیلی فرماندار عسلویه دیدار کرد.
این دیدار که در حضور اعضای شوراهای اسلامی شهرستان،عسلویه و نخل تقی،بخش مرکزی و چاه مبارک در محل دفتر کار فرماندار انجام شد حسن اسماعیلی فرماندار شهرستان عسلویه ضمن خیر مقدم به دکتر رئیسی و هیئت همراه با بیان اینکه مردم مردم شهرستان عسلویه لایق خدمت هستند اظهار داشت: مردم شهر عسلویه مردمانی بسیار خوب، متدین و بیشتر همراه دولت هستند که با حضور خود در همه عرصه ها بخصوص حضور حداکثری خود در انتخابات این موضوع را بارها به اثبات رسانده اند و از آنجائیکه شهرستان عسلویه از جایگاه خاصی در تقسیمات کشوری دارد نیازمند توجه و خدمت مسئولین استانی و کشوری دارد.
فرماندار عسلویه افزود: حضور مسئولین استانی در حوزه بهداشت و درمان در شهرستان عسلویه نوید بخش توجه ویژه آنها به مشکلات و زیر ساخت های شهرستان عسلویه است که امیدواریم خواسته های به حق مردم هر چه سریعتر محقق شود.
حسن اسماعیلی افزود: مردم شهرستان عسلویه خواسته های معقول و به حقی دارند که یکی از اهم خواسته های آنها که همیشه در جلسات به کرات تکرار می شود و نسبت به آن پافشاری می کنند ارتقاء مرکز بهداشتی درمانی به مدیریت و استقرار شبکه بهداشت در این شهرستان است.
وی افزود: مسئولین حوزه بهداشت با توجه به آلایندگی ها و حساسیت خاص منطقه در سطح کشور باید با برنامه ریزی کوتاه مدت و بلندمدت مشکلات موجود این شهرستان را برطرف نمایند و قطعاً راهکارهایی برای حل مشکلات وجود دارد اما در حال حاضر شهرستان عسلویه در شرایطی قرار دارد که بایستی شرایط حداقلی را در نظر گرفته و به مردم خدمت شود.
در پایان هریک از روسای شوراهای اسلامی شهرستان، شهرهای عسلویه و نخل تقی، بخش مرکزی و چاه مبارک به بیان مشکلات و زیرساخت های موجود در سطح شهرستان پرداختند و خواستار رفع مشکلات بهداشتی درمانی منطقه توسط مسئولین استانی شدند.
   1393/7/27 17:21