یکشنبه 26 خرداد 1398
فرماندار عسلویه : تلاش خستگی ناپذیر کارکنان و به تبع آن منافع حاصل از خدمات پتروشیمی در درآمد کشور بسیار حائز اهمیت می باشد . (کدخبر: 136)
 در ديدار فرماندار و جمعي از مسئولين شهرستان عسلويه  با مديران شركت پتروشيمي جم ، حسن اسماعيليفرماندار عسلويه  اظهار داشت :  تلاش خستگي ناپذير كاركنان و به تبع آن منافع حاصل از خدمات پتروشيمي در درآمد كشور بسيار حائز اهميت است  .
وي خطاب به مديران و كاركنان پتروشيمي، اظهار داشت : چشم ايران و ايران دوستان به شما دوخته شده است و ما سعي مي كنيم هر چه در توان داريم در  افزايش روند سرمايه گذاري در منطقه تلاش نماييم .
وي خاطر نشان كرد : همراهي مردم و مسئولين باعث شده كه شهرستان عسلويه در بين شهرستان هاي استان از امن ترين  شهرستان ارزيابي شود .
 وي گفت : مردم اين منطقه ميزبان خوبي براي صنعت هستند و صنعت نيز در مسئوليت هاي اجتماعي  و حوزه هاي آموزشي ، عمراني و فرهنگي  و بويژه اشتغال  تاكيد بيشتري داشته باشد.
 در ادامه پاكروان رئيس سايت پتروشيمي جم با بيان اينكه اين گونه ديدارها  باعث مي شود كه  مسئولين از نزديك با مسائل و مشكلات شركت ها ي  منطقه آشنا شوند  ، خاطر نشان كرد :  بحث و تبادل نظر و ارائه راهكارها في مابين مسئولين اجرايي شهرستان و مديران شركت ها  مي تواند در انجام فعاليت ها اثر گذار باشد و ان شالله سعي  خويش در راستاي پاسخ به مطالبات مردم شهرستان افزايش خواهيم داد .
   1393/8/7 09:58