یکشنبه 26 خرداد 1398
نشست شورای مدیریت بحران استان در عسلویه برگزار شد. (کدخبر: 157)
نشست شورای مدیریت بحران استان در عسلویه برگزار شد. نشست شورای مدیریت بحران استان ساعت 8:15 روز دوشنبه مورخ  24/09/93 با حضور معاون محترم امور عمرانی استانداری، فرماندار محترم شهرستان عسلویه ، مدیر کل مدیریت بحران استانداری و مدیران دستگاه های اجرایی در دفتر فرماندار شهرستان عسلویه برگزار شد .
در ادامه اسماعیلی فرماندار و رئیس  شورای مدیریت بحران شهرستان عسلویه ضمن تقدیر و تشکر از تلاشهای کلیه مسئولین ادارات و نهادهای شهرستان بیان نمودند که آتش سوزی حوالی ساعت 22 در ساختمان شهید تندگویان منطقه ویژه پارس جنوبی شروع که با اعلام به کلیه اعضاء شورای تامین ، دستگاه های اداری و شرکتهای مستقر در منطقه تعداد 23 خودرو آتش نشانی ، 123 آتش نشان ، 89 تانکر آب  عملیات مهار آتش آغاز و در ساعت 5:30 صبح آتش مهار و عملیات پاکسازی شروع گردید ضمناً با تلاش گسترده نیروهای مستقر در عملیات مهار و آتش الحمدالله تلفات جانی نداشته ایم و علت وقوع حادثه و میزان خسارت وارده در دست بررسی می باشد . 
در پایان رستمی معاون عمرانی استانداری با بیان این مطلب که تمامی دستگاه های اجرایی و مدیریت بحران شهرستان آمادگی کامل در این بخش های استان داشته باشند افزود: بحث آموزش در مناطق بایستی بیشتر شود و این امر محدود به فنس سازمان نباشد و می بایست در مناطق پیرامونی نیز ادامه یابد.
وی افزود: مدیریت بحران شهرستان علاوه بر آموزش و مانور عملی باید بصورت گردهمایی نیز حضوری فعال در جلسات داشته باشند و از امکانات مورد نیاز در منطقه جهت جلوگیری از وقوع حوادث نهایت استفاده قرار گیرد و همچنین ذکر این نکته که استقرار بالگرد جهت مهار آتش سوزی از ضروریات است که سازمان منطقه ویژه نسبت به فراهم نمودن آن اقدام نماید.

   1393/9/24 11:34