یکشنبه 26 خرداد 1398
دهمین جلسه شورای آموزش و پرورش در سال 93 به ریاست حسن اسماعیلی فرماندار عسلویه برگزار شد. (کدخبر: 218)
دهمین جلسه شورای آموزش و پرورش در سال 93 به ریاست حسن اسماعیلی فرماندار عسلویه برگزار شد. آخرین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان عسلویه به ریاست حسن اسماعیلی فرماندار عسلویه و با حضور اعضای آن شورا تشکیل گردید.در این جلسه فرماندار عسلویه با تاکید بر جایگاه والای آموزش و پرورش در روند پیشرفت و توسعه کشور، به درصد اعتبارات تخصیص یافته به امر آموزش و پرورش شهرستان در سال 93 اشاره و خاطرنشان کرد: خوشبختانه دولت تدبیر و امید نگاه ویژه ای به امر آموزش و پرورش دارد و یکی از اولویت های نخست در شهرستان، بحث آموزش و پرورش است.
حسن اسماعیلی با بیان اینکه ما باید در حوزه آموزش و پرورش بسوی استفاده از مشارکت های مردمی به پیش برویم، تصریح کرد: در قانون شورای آموزش و پرورش به موضوع بهره گیری از تمام منابع و امکانات تاکید شده است.
فرماندار عسلویه در بخش دیگری از سخنانش با اعلام این مطلب که معلم از ارج و قرب الهی برخوردار است و باید این جایگاه در جامعه شناسانده شود، تصریح کرد: برای بزرگداشت هفته معلم برنامه های مناسب و درخورشأن و جایگاه معلمین اجرا شود.
رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان در بخش پایانی سخنانش از وجود تعدادی از مدارس شهرستان برای پذیرایی و اسکان میهمانان نوروزی خبر داد و ابراز امیدواری کرد با همکاری همه دستگاهها در تعطیلات نوروزی  شاهد خدمات رسانی مطلوب به مسافرین باشیم.
ایشان در پایان با اظهار اینکه در اعتبار ویژه ای برای احداث دو معلم سرا در شهر عسلویه و نخل تقی (45 میلیارد ریال ) در نظر گرفته  شده و در آینده ای نزدیک عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد .

   1393/12/18 07:43