یکشنبه 26 خرداد 1398
حسن اسماعیلی فرماندار عسلویه: اولویت اصلی دولت، خدمت مطلوب به آحاد جامعه است. (کدخبر: 262)
حسن اسماعیلی فرماندار عسلویه: اولویت اصلی دولت، خدمت مطلوب به آحاد جامعه است. فرماندار عسلویه شامگاه مورخ 94/02/21 در دیدار با مردم روستای بیدخون با بیان اینکه در نظام جمهوری اسلامی خدمت به مردم به عنوان ولی نعمتن انقلاب یک نوع عبادت است، خاطرنشان کرد: امروز اولویت اصلی دولت تدبیر و امید، خدمت مطلوب و بهینه به آحاد جامعه است، و همه مسئولین باید در تبعیت از دستورات رئیس جمهور حرکت نمایند.
فرماندار عسلویه با اشاره به برخی خدمات و اقدامات صورت گرفته در شهرستان بویژه روستای بیدخون از آغاز دولت تدبیر و امید، تصریح کرد: موضوع شهر شدن بیدخون که ظرفیت های لازم برای آن دارد، در دست پیگیری است و قطعا با شهر شدن یک نقطه اعتبارات بیشتری برای رشد و توسعه آن اختصاص می یابد.
وی در این دیدار که مدیر عامل سازمان منطقه ویژه و جمعی از مسئولین شهرستان نیر حضور داشتند با بیان اینکه نقش مساجد در نهادینه کردن ارزش های معنوی  بسیار اساسی است، اضافه نمود: برای توسعه و بازسازی مسجد جامع روستای بیدخون  مدیر عامل سازمان منطقه ویژه قول داده است.مبلع 100 میلیون تومان به آن اختصاص دهد و پیگیریهای لازم جهت راه اندازی واحد آتش نشانی بعمل خواهد آمد.
فرماندار عسلویه همچنین از تخصیص اعتباری برای مسجد جامع و ایجاد چمن زمین فوتبال روستای بیدخون خبر داد.


   1394/2/21 22:19