یکشنبه 26 خرداد 1398
تودیع و معارفه فرمانداران شهرستان عسلویه (کدخبر: 280)
تودیع و معارفه فرمانداران شهرستان عسلویه
مراسم تودیع و معارفه فرمانداران عسلویه در محل فرمانداری عسلویه برگزار شد.
در این مراسم با صدور حکمی از سوی دکتر مصطفی سالاری استاندار محترم بوشهر، عبد الله نادری را به عنوان فرماندار جدید شهرستان عسلویه منصوب و از تلاش‌های حسن اسماعیلی فرماندار پیشین شهرستان عسلویه تشکر و قدردانی شد
اسماعیلی : ضمن ارزوی صحت و سلامت به مقام معظم رهبری و توفیق خدمتگزاری بی منت به همه خدمتگزاران به نظام مقدس جمهوری اسلامی و با تیریک حلول ماه مبارک رمضان به مردم خوب کشور عزیزمان ایران و مدعوین در جلسه: اظهار داشت :
با حمت و فضل و خرد جمعی و عنایت های دولت مبلغ یکصدو پنجاه میلیارد تومان  به شهرستان تخصیص یافت و به استناد آمار در بین 458 شهرستان کشور رتبه اول در کشور به خود اختصاص داد.
وی افزود: در بدو حضور و خدمت یکی از مشکلات منطقه نبود بیمارستان بود که با همت عالی دولت در هفته دولت سال گذشته به بهره برداری رسید و مردم به آرزوی خود رسیدند.
آقای اسماعیلی گفت : یکی دیگر از مطالبات به حق مردم عوارض الایندگی بود که هفته گزشته توسط دولت به مجلس ابلاغ شد، این یقینن تلاش ها و پیگیری های بی منت مسئولین محقق شد.
اسماعیلی به موضوع بیکاری اشاره کرد و گفت : در سال 93 تعداد 173 نفر در شرکتهای مستقر در منطقه ویژه مشغول به کار شدند و این از آمار تحصین برانگیزی است نصبت به سال گذشته 5 برابر بیشتر میباشد.
در این جلسه فرماندار جدید شهرستان عسلویه جناب آقای نادری گفت: با آرزوی توفیق و صحت و سلامتی به ساحت مقدس مقام معظم رهبری و تبریک ایام ماه مبارک رمضان به همه مردم شریف ایران و حضار در جلسه .
وی افزود: قطب اقتصادی انرژی کشور بیش از گذشته نیاز به آرامش دارد.
وی خاطرنشان کرد: راستگویی و صداقت سیاست های دولت تدبیر و امید و در راس آنها نظام مقدجمهوری اسلامی ایران .
آقای نادری گفت: فرماندار نه تنها نماینده دولت بلکه نماینده حاکمیت دولت نیز به شمار میرود که همه میبایستی تلاشهای بی وقفه  ای انجام دهیم تا فرصت ها را از دست ندهیم، برای اشتغال قطعا برنامه های خاصی خواهیم داشت.
وی اظهار داشت: قطعا با مدیران اجرایی دولت مشورت خواهیم نمود و از نظرات مردم همانطور که مورد تاکید استاندار میباشد استفاده خواهیم کرد نا هرچه بهتر در پیشبرد اهداف این شهرستان گام های مثبت و شایسته ای برداریم.

   1394/3/30 17:27