یکشنبه 26 خرداد 1398
جلسه فرماندار با شورا های اسلامی شهر ها و روستاهای شهرستان در محل فرمانداری عسلویه برگزار شد (کدخبر: 286)
جلسه فرماندار با شورا های اسلامی شهر ها و روستاهای شهرستان در محل فرمانداری عسلویه برگزار شد اولین جلسه فرماندار با شوراهای اسلامی شهر و روستای شهرستان عسلویه در سالن جلسات فرمانداری عسلویه برگزار شد.
ابتدا اعضای شورای اسلامی به بیان مشکلات شهر و روستای خود از جمله مشکل آلودگی هوا،کمبود شدید آب آشامیدنی ومصرفی، اشتغال، استقرار ادارات، تجهیز ادارات،کمبود فضای آموزشی، تکمیل پروژه ها ، مشکل اسکله تجاری و صیادی ..... پرداختند.
فرماندار عسلویه در خصوص استفاده از نظرات دیگران در کارها اظهار داشت: پیامبر اسلام (ص) که به منبع وحی متصل بود خود را بی نیاز از مشورت نمیدانست و در امورات مختلف با مردم مشورت میکرد.
وی افزود: امروز بیش از گذشته ما نیاز داریم به همدلی و هم زبانی، وقتی در یک منطقه توسعه و پیشرفت حاصل میشود که فضای آرامی وجود داشته باشد.
عبدالله نادری گفت: آمده ام تا با کمک مردم و شوراهای اسلامی و استفاده از تمامی ظرفیت های موجود برای پیشرفت شهرستان اقدامی موثر انجام دهیم.
موضوع اشتغال، کمبود آب، استقرار ادارات، کمبود فضای آموزشیف بحث راه های شهرستان، مصوبات سفر دولت تدبیر و امید، مسئله آلودگی هوا، تکمیل پروژه های نیمه تمام، لزوم درست هزینه کردن منابع در دست دهیاریها و شهرداریها از جمله مواردی است که باید پیگیری شود.

   1394/4/4 15:03