یکشنبه 26 خرداد 1398
عبدالله نادری فرماندار عسلویه و سید علی هاشمی نژاد امام جمعه در پیامی از حضور پرشکوه مردم انقلابی و شهید پرور شهرستان در راهپیمایی روز جهانی قدس تقدیر و تشکر نمودند. (کدخبر: 301)
عبدالله نادری فرماندار عسلویه و سید علی هاشمی نژاد امام جمعه در پیامی از حضور پرشکوه مردم انقلابی و شهید پرور شهرستان  در راهپیمایی روز جهانی قدس تقدیر و تشکر نمودند.
در متن اين پيام آمده است: درود و سلام خدا بر شما مردم ولایتمدار و افتخار آفرین شهرستان عسلویه  که بار دیگر هم نوا با تمامی مردم ایران اسلام و سراسر گیتی شدید.
شما مردمی که پس از درک ایام و لیالی نورانی قدر به صحنه آمدید و با حضور حماسی و گسترده ي خود ضمن لبیک به ندای تاریخی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و در راستای پیروی از منویات مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) برگ زرین دیگری را در تاریخ سراسر حماسه و ایثار و افتخار به ثبت رسانديد.
در اين روز شما مردم هميشه در صحنه ي شهرستان عسلویه فریاد خود را علیه شش دهه زورگویی و ظلم و ستم استکبار جهانی علیه امت اسلامی سردادید، بار دیگر با حرکت خویش، همدلي و همزباني خود را در مسئله فلسطین آشکار ساختید و به جهانيان ثابت كردید كه ملت های مسلمان ریشه های فاسد جهانی یعنی صهیونیست را خشک خواهید کرد و اجازه نخواهید داد، فریاد مظلومانه ملت فلسطین در گلو ساکت شود.
در پایان ضمن ارج نهادن به حضور حماسی و افتخار آفرین مردم شریف و ظلم ستیز شهرستان عسلویه به خصوص علما و روحانیون، خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، کارگران، اساتید و فرهنگیان، اصناف و بازاریان، اصحاب رسانه و خبرنگاران، و تلاشگران مجموعه نفت و گاز، تقدير و تشكر نموده، از درگاه خداوند بزرگ، عزت و سربلندی روزافزون اسلام و امت اسلامی و آزادی قدس شریف از چنگال ظالمان و جباران داریم.
در پناه خداوند متعال سلامت و سربلند باشید.
   1394/4/20 16:10