یکشنبه 26 خرداد 1398
فرماندار عسلویه : آموزش لازمه ایجاد توسعه در شهرستان است (کدخبر: 351)
فرماندار عسلویه : آموزش لازمه ایجاد توسعه در شهرستان است به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان عسلویه، در مراسمی که با حضور دانشگاهیان ، فرهنگیان و نخبگان شهرستان به مناسبت هفته دولت برگزار شد عبدالله نادری تاکید کرد: لازمه رشد و توسعه متوازن در شهرستان توجه اساسی در مقوله آموزش است.

نادری با بیان اینکه زیر ساخت های لازم برای هر گونه تغییری آموزش است افزود: نیاز به آموزش مربوط به یک و یا چند سال نیست و باید در هر لحظه و هر فرصتی از آموزش به شکل مطلوب استفاده کرد.

وی افزود: اگر امروز در شهرستان مدیریت بومی و کمبود نیروی انسانی متخصص احساس می شود لازمه آن پرورش این نیروها در سایه آموزش است. و امروز شهرستان با داشتن چندین مراکز علمی و دانشگاهی ظرفیت تربیت نیروی انسانی ماهر بومی را دارا می باشد، و باید به شکل مطلوبی از این فرصت های ایجا شده استفاده کرد.
نادری با اشاره به توافق هسته ای اظهار داشت: رشد و بالندگی یه کشور به نیروی انسانی و پبرخورداری از توان ومدیریت بومی است، و اگر امروز تمام قدرت های دنیا سر تعظیم در برابر ملت ما فرود می آورند، وداشتن جوانان خلاق و با استعداد، و تکیه بر خودباوری ایرانی اسلامی است.

در این مراسم نمایندگان فرهنگیان، نخبگان و فعالان  دانشجویی حاضردر مراسم ، به بیان  نظرات و دیدگاهای خود پرداختند.   1394/6/8 14:45        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )