یکشنبه 26 خرداد 1398
فرماندار عسلویه: فرهنگ ازدواج آسان با تغییردر نگرش ها ایجاد می شود (کدخبر: 357)
فرماندار عسلویه:  فرهنگ ازدواج آسان با تغییردر نگرش ها ایجاد می شود
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان عسلویه، در نشست ستاد ساماندهی امور جوانان ، که عصر دوشنبه در محل فرمانداری شهرستان برگزارشد، عبدالله نادری گفت:  فرهنگ سازی در زمینه ازدواج آسان در طول زمان و به صورت مستمر انجام شکل می گیرد، که نیاز به فعال بودن همه  دستگاههای مربوطه در این زمینه است.

رئیس ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان  به نقش فعال همه گروههای رسمی و غیر رسمی در زمینه ترویج ازدواج آسان اشاره کرد، و اظهار داشت: رسالت بزرگ همه مسئولان در حوزه جوانان بخصوص مسئله ازدواج، ترویج فرهنگ ازدواج آسان و حذف فرهنگ های غلط در این زمینه است، که نتیجه آن اطمینان خاطر و آرامش در شروع زندگی زوجین است.

نادری با اشاره به استفاده مناسب از همه ظرفیت ها در این زمینه تصریح کرد: نقش چشمگیر مردم و مشارکت خیرین برای رشد و توسعه فرهنگ ازدواج آسان یکی از مهم ترین ارکان موفقیت این گونه طرح ها در جامعه است، که نیاز به توجه جدی و پیگیری دستگاههای مربوطه دارد.

فرماندارشهرستان افزود: بدون داشتن برنامه ریزی و نقشه هدف فرهنگ سازی امکان پذیر نخواهد بود وهمه مسئولان و دستگاهها ی متولی باید به وظایف خود در زمینه جامعه عمل بپوشانند، و انجام این مهم در طول زمان و به صورت مداوم امکان پذیر خواهد بود.

   1394/6/24 11:19        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )