یکشنبه 26 خرداد 1398
فرماندار عسلویه: تمکین از برجام وظیفه قانونی است (کدخبر: 397)
فرماندار عسلویه:  تمکین از برجام وظیفه قانونی است
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان عسلویه به نقل از مهر ، عبدالله نادری  در دیدار جمعی از جانبازان و ایثارگران دفاع مقدس تاکید کرد: همه باید در برابر برجام که یک قانون شده است تمکین کنند و در اجرای همه مفاد آن وحدت رویه از خود نشان دهند و در برابر حکم رهبری مطیع باشند.

وی افزود: با تایید برجام در تمامی سطوح ملی و موافقت رهبری، اکنون شکل قانونی به خود گرفته است وقابل اجرا برای همه دستگاهها و سایر بخش ها  می باشد، و هر گونه جریان سازی و جنجال آفرینی که باعث برهم زدن آرامش روانی در جامعه شود قابل قبول نیست.

وی به فراهم نمودن شرایط لازم بر اجرای  برجام اشاره کرد وافزود: باید آمادگی لازم در شرایط پس از تحریم در قطب انرژی کشور وجود داشته باشد تا بتوان از زمان ایجاد شده نهایت استفاده را کرد.

فرماندار شهرستان به توجه اساسی دولت به امور جانبازان و ایثارگران اشاره کردو گفت: تاکیدات خاص دکتر روحانی ریاست محترم جمهوری بر توجه به حل مسائل و مشکلات وحفظ شان و جایگاه بالای مادی و معنوی آنان در جامعه است.

نادری به نقش مهم رزمندگان عسلویه در حفظ وحدت و همدلی در جنگ و پس از آن اشاره و اظهار کرد: تمام مسئولان باید با اهتمام جدی نسبت به حل دغدغه های این قشر سربلند جامعه داشته باشند، و برنامه ای تدوین شودتا اسناد زنده اقتدار و شرف جمهوری اسلامی ایران همیشه در اهتزاز باشد.
   1394/8/24 09:16        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )