یکشنبه 26 خرداد 1398
فرماندار عسلویه: سرمایه گذاری در صنایع پایین دستی کمک به حل اشتغال است (کدخبر: 418)
فرماندار عسلویه: سرمایه گذاری در صنایع پایین دستی کمک به  حل اشتغال است
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان عسلویه عبدالله نادری صبح سه شنبه در کارگروه ااشتغال و سرمایه گذاری شهرستان ضمن تبریک ولادت امام حسن عسکری(ع) و پیروزی هسته ای، تصریح کرد: باید تمامی ساختارهای مربوط به اشتغال و سرمایه گذاری در شهرستان همسو و هماهنگ در جهت بالا بردن توان اقتصادی و استفاده بهینه از شرایط ایجاد شده صورت بگیرد.

نادری افزود: تربیت نیروی انسانی ماهر از طریق آموزش های لازم، همچنین پویایی در سایر بخش ها باید منجر به گسترش فضای اشتغال و سرمایه گذاری شود.

رئیس کارگروه اشتغال با اشاره به تقویت صنایع پایین دستی در شهرستان، خاطر نشان کرد: با رونق گرفتن این بخش ها و رونق بازارهای خرید این محصولات می توان چشم اندازی خوبی در حوزه ترسیم کرد.

وی با بیان این که تعامل خوبی با واحدهای صنعتی در خصوص استفاده از نیروی انسانی بومی صورت گرفته است، تصریح کرد: با ارتباط  بیشتر دستگاها و حضور سرمایه گذاران در بخش خصوصی علاوه بر عملی کردن اقتصاد مقاومتی زمینه حضور بیشتر نیروهای بومی در حوزه فراهم می شود.

فرماندار عسلویه با اشاره به شرایط خاص پسا تحریم، در قطب انرژی کشور، اظهار کرد: با رونق این بخش و فرصت های شغلی فراونی که ایجاد خواهد شد باید بهترین بهره را برد و باید به آموزش نیروی انسانی بومی جهت حضور در بازار کار آینده این فرصت را مغتنم شمرد و موضوع اقتصاد مقاومتی را به شکل عملی در صنعت شهرستان نمایان ساخت. 
   1394/10/30 09:49        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )