یکشنبه 26 خرداد 1398
فرماندار عسلویه: هماهنگی کامل در برگزاری انتخابات وجود دارد (کدخبر: 425)

 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان عسلویه:عبدالله نادری عصرسه شنبه در جلسه هیات های انتخاباتی شهرستان با تکیه بر اصل بی طرفی عوامل برگزاری در  انتخابات،  تاکید کرد: پایبندی به قانون، رعایت قوانین و مقررات و پرهیز از هر گونه بی طرفی مهم ترین الزامات در برگزاری حماسه هفتم اسفند است.
رئیس ستاد انتخابات شهرستان با اشاره به نقش موثر مشارکت سیاسی در توسعه و ثبات سیاسی در جامعه تصریح کرد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی در هر انتخاباتی نسبت به دورهای قبل، مشارکت سیاسی مردم بسیار بالاتر از سال های قبل بوده است و این مصداق عینی مردم سالاری دینی و آگاهی نسبت به آینده کشور است.
وی افزود: با توجه به شرایط حساس کنونی منطقه و جهان، و با تکیه بر دو اصل مشروعیت و مقبولیت،  باید تلاش شود متعالی ترین و باشکوه ترین انتخابات با حضور پرشور همه احاد ملت برگزار شود.
نادری با بیان اینکه تمهیدات لازم جهت برگزاری باشکوه انتخابات در نظرگرفته شده است ،عنوان کرد: تمام دستگاهها باید امکانات و تجهیزات مورد نیاز بر اساس قانون در اختیار هیئت های اجرایی و نظارت در امر انتخابات قرار دهند.
وی با اشاره به تعداد شعب اخذ رای در شهرستان اظهار داشت: 40شعبه ثبت نام و اخذ رای در شهرستان خواهد بود که از این تعداد نه شعبه شهری، 23شعبه روستایی وهشت شعبه در شرکت های منطقه مستقر خواهد شد.
وی افزود: 26ثابت و 14شعبه  ثابت سیار خواهد بود که به همین نسبت در بخش مرکزی و چاه مبارک به امر خدمت رسانی به مردم  در انتخابات خواهند پرداخت.
نادری ادامه داد، و گفت: امسال نزدیک به 45هزار نفر از واجدین شرایط در امر انتخابات خواهند بود، و وبیش از 800نفر نیز از عوامل اجرایی در امر انتخابات خواهند بود.
فرماندار عسلویه با بیان اینکه هماهنگی بسیار خوبی بین هیئت های انتخاباتی درسطح شهرستان وجود دارد گفت: تمام تلاش ها باید در جهت بهتر انجام شدن این امانت بزرگ باشد که نتیجه آن سربلندی و اقتدار ایران اسلامی در عرصه جهانی و گسترش شادی و نشاط و امیدواری در بین همه مردم باشد.   1394/11/14 09:37        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )