جمعه 31 فروردین 1397
فرماندار عسلویه گفت :
کتابخانه چاه‌ مبارک عسلویه آماده بهره‌ برداری است (کدخبر: 508)
کتابخانه چاه‌ مبارک عسلویه آماده بهره‌ برداری است
به گزارش روابط عمومی فرمانداری عسلویه : عبدالله نادری فرماندار عسلویه در نشست انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان عسلویه اظهار داشت: عسلویه از شهرستان‌های مهم و تاثیرگذار در سطح استان و کشور است و باید خدمات‌رسانی به مردم به نحو مطلوب انجام شود.

وی افزود: سرکشی به شهرها و روستاهای مختلف شهرستان به منظور شناخت مشکلات و دغدغه‌های مردم صورت می‌گیرد و امیدوار هستیم با شناخت معضلات شهری و روستایی و ارائه راهکارها، شاهد رشد و توسعه این منطقه باشیم.

فرماندار عسلویه با اشاره به اهمیت کتاب و کتابخوانی خاطر نشان کرد: گسترش فرهنگ مطالعه در جامعه اهمیت بسیار زیادی دارد و در شهرستان عسلویه در این مسیر گام برمی‌داریم.

 وی با بیان اینکه شرایط لازم برای راه‌اندازی کتابخانه چاه مبارک فراهم شده است تصریح کرد: با پیگیری‌های صورت گرفته و با تخصیص اعتبارات لازم این مهم محقق شده است.
فرماندار عسلویه بیان کرد: در هفته کتاب اقدامات خوبی از سوی نهاد کتابخانه‌ها، دانشگاه‌های شهرستان، اداره آموزش و پرورش و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان صورت گرفته است ولی ضروری است برای بهره‌مندی بیشتر مردم بر روی این برنامه‌ها تبلیغات بیشتری صورت گیرد.

نادری بر لزوم تسریع در راه‌اندازی کتابخانه چاه مبارک تاکید کرد و افزود: ساختمان کتابخانه تجهیز و آماده بهره برداری است و می طلبد اداره‌کل کتابخانه‌های استان با اهدا کتب مورد نیاز به این کتابخانه اقدام به راه‌اندازی آن کند.
وی خاطر نشان کرد: مقوله فرهنگ، مقوله تک بخشی و تک بعدی نیست و دستگاه‌های مختلفی درگیر آن هستند و کتابخانه‌های شهرستان عسلویه نیز باید بر اساس ماموریت‌های خود در تمام بخش‌های مربوطه ورود کند و با دستگاه‌های فرهنگی و آموزشی و تربیتی شهرستان همکاری داشته باشند.

   1395/9/2 09:42        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )