شنبه 05 اسفند 1396
قول مساعد وزیر بهداشت برای رفع مشکلات بهداشتی درمانی شهرستان عسلویه
قول مساعد وزیر بهداشت برای رفع مشکلات بهداشتی درمانی شهرستان عسلویه
به گزارش روابط عمومی فرمانداری عسلویهعبدالله نادری فرماندار عسلویه  در تشریح دست‌آوردهای سفر وزیر بهداشت به شهرستان عسلویه اظهار داشت: این سفر برکات زیادی در بر داشت و امیدوارم مردم از این خدمات و برکات بهره‌مند شوند.
فرماندار عسلویه با اشاره به سفر وزیر بهداشت و درمان به استان بوشهر و افتتاح و کلنگ‌زنی پروژه‌های درمانی و بهداشتی در این سفر افزود: دکتر هاشمی با استقبال مسئولان شهرستان عسلویه، استاندار بوشهر و مدیران صنایع نفت و گاز و پتروشیمی وارد عسلویه شد و در اولین برنامه کاری خود برای افتتاح مرکز جامع سلامت شهری نخل تقی وارد این شهر شد.
نادری خاطر نشان کرد: در نشستی که با ایشان داشتم به مسائلی مانند ردیف استخدامی شبکه بهداشت، عدم اجرای نظام سلامت در بیمارستان تامین اجتماعی عسلویه و کمبود امکانات بهداشت و درمان اشاره داشتم که وزیر محترم بر انجام این خواسته‌های بحق مردم منطقه تاکید کرد.
فرماندار عسلویه یادآور شد: وزیر بهداشت به دقت به مطالبات مردم عسلویه توجه کرد و قول مساعدی برای رفع مشکلات و دغدغه‌های مردم داد که امیدوارم به زودی محقق شود.
نادری گفت: در سفر وزیر به مرکز استان نیز چندین پروژه مهم و بزرگ کلنگ‌زنی و افتتاح شد و به فضل خدا شاهد بهره‌برداری از این پروژه‌ها در کمترین زمان ممکن باشیم.
بر اساس این گزارش، حسن قاضی‌ زاده هاشمی وزیر بهداشت برای افتتاح طرح‌های بهداشت و درمان به شهرستان عسلویه سفر کرده است.
 
   1395/9/2 09:52        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :