دوشنبه 26 آذر 1397
فرماندار عسلویه
شهردار نخل تقی کارهای عقب مانده شهر را جبران کند (کدخبر: 532)
شهردار نخل تقی کارهای عقب مانده شهر را جبران کند
به گزارش روابط عمومی فرمانداری عسلویه : عبدالله نادری فرماندار عسلویه در مراسم معارفه شهردار جدید نخل تقی گفت : از همه ظرفیت ها برای خدمت به مردم استفاده کنیم که رضایتمندی مردم رضایت خداست.
نادری با تبریک سال نو به ملت ایران و مردم شهر نخل تقی اظهار داشت: با همدلی و اتحاد بیش از پیش شورای نخل تقی و مسئولین شهر انتظار داریم در سال جدید شاهد کار و تلاش بیشتری نسبت به گذشته باشیم و این امر با در اولویت قرار دادن مطالبات مردم امکان پذیر است.
فرماندار عسلویه با معرفی کاظم بیروتی به عنوان شهردار جدید شهر نخل تقی از پیگیری های استاندار بوشهر تشکر کرد و گفت : استاندار بوشهر با تلاش های مستمر و به نتیجه رساندن خواسته مردم این شهر  در نخستین ایام سال جدید یک عیدی گرانبها به مردم نخل تقی داد و دغدغه اهالی را رفع کرد.
فرماندار عسلویه با ذکر اینکه خدمت به مردم شادی و نشاط را برای جامعه به ارمغان می آورد گفت : در سال گذشته تعداد قابل توجهی از جوانان شهرستان و شهر نخل تقی با استخدام در شرکت های مستقر در منطقه مشغول به کار شدند که در سالهای قبل بی سابقه بوده است.   
نادری در ادامه گفت : اشتغال پایدار جوانان شهرستان یکی از اولویت های دولت تدبیر و امید در عسلویه است که علاوه بر استخدام اخیر جوانان در پتروشیمی جم و پردیس در سال گذشته ، امسال سال خوبی برای به کارگیری جوانان در صنعت خواهد بود.
نادری با اظهار اینکه شهر نخل تقی از ظرفیت های بسیار خوبی برخوردار است گفت : شهردار جدید شهر یکی از نیروهای با تجربه استان است که انتظار می رود با تلاش و جدیت ، مشورت و استفاده از ظرفیت ها و استعداهای موجود ، پروژه ها و کارهای عقب مانده را به بهترین شکل به سرانجام برساند. 

   1396/1/8 14:01        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )