دوشنبه 28 آبان 1397
فرماندار عسلویه :
سالن چند منظوره در روستای سهمو جنوبی احداث می شو (کدخبر: 536)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری عسلویه : عبدالله نادری فرماندار عسلویه در بازدید از روستای سهمو جنوبی از ساخت سالن چند منظوره برای اهالی این روستا خبر داد و گفت : آرزوی دیرینه مردم با پیگیری مستمر نتیجه داد و برای تکمیل آن در مدت تعیین شده تلاش خواهیم کرد.
 
نادری با اظهار خرسندی از فعالیت  فرهنگی و قرآنی روستای سهمو جنوبی گفت : امیدواریم با احداث این سالن چند منظوره شاهد پیشرفت فرهنگی و ورزشی جوانان روستا و روستاهای همجاور باشیم که این امر با همدلی و اتحاد بیش از پیش مسئولین و مردم محقق خواهد شد.
 
فرماندار عسلویه با اشاره به تاکید رئیس جمهور دولت تدبیر و امید بر  راه اندازی کارگاه های کوچک و تولیدات روستایی اظهار داشت : در سال اقتصاد مقاومتی – تولید و اشتغال با شناسایی ظرفیت های موجود در روستا برای ایجاد تولیدی های مختلف و اشتغال پایدار تلاش کنیم.
 
فرماندار عسلویه اشتغال جوانان شهرستان را یکی از موارد مهم برشمرد و گفت : سال گذشته بخشی از مشکلات اشتغال جوانان شهرستان حل شده که این دلیل بر بی نیاز شدن شهرستان به اشتغال پایدار نیست و در سال جاری با انعقاد جلسات مختلف و پیگیری های فراوان در پی رفع مشکلات اشتغال هستیم.
فرماندار عسلویه به انتخابات پیش رو به عنوان مهمترین رویداد اشاره کرد و گفت : مشارکت مردم در انتخابات بیانگر آزادی و دموکراسی جمهوری اسلامی و اساس پیشرفت و ترقی کشور است که حضور پرشور مردم پای صندوق های رای دشمن را نا امید و به کشور عزت و سربلندی می دهد. 

   1396/1/23 12:43        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )