دوشنبه 28 آبان 1397
فرماندار عسلویه :
آمادگی کامل شهرستان عسلویه برای برگزاری باشکوه انتخابات 96 (کدخبر: 538)
آمادگی کامل شهرستان عسلویه برای برگزاری باشکوه انتخابات 96
به گزارش روابط عمومی فرمانداری عسلویه : عبدالله نادری فرماندار عسلویه در سیزدهمین جلسه ستاد انتخابات شهرستان ضمن تقدیر و تشکر از تلاش همه نهادها و ادارات تا این مرحله از انتخابات ، از آمادگی کامل این شهرستان برای اجرای انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا خبر داد.
 
فرماندار عسلویه با حساس خواندن انتخابات و لزوم صیانت از آراء مردم اظهار داشت : آموزش های لازم برای کاربران و عوامل انتخابات داده شده و در روزهای آتی نیز ادامه پیدا خواهد کرد تا این رویداد بسیار مهم بدون هیچگونه مشکلی برگزار شود.
نادری با بیان اینکه انتخابات برای کشور یک فرصت  است اظهار داشت : حضور آگاهانه و گسترده مردم در انتخابات نقش اساسی در سربلندی کشور دارد.
فرماندار عسلویه با اشاره به حضور پرشور مردم شهرستان در انتخابات گذشته ، ابراز امیدواری کرد در این دوره مردم حضور گسترده ای در انتخابات پیش رو خواهند داشت.
رئیس ستاد انتخابات شهرستان ایجاد شور و نشاط انتخاباتی در بین مردم ، اجرای قانون ، برخورد با متخلفان تبلیغاتی به صورت یکسان و اعمال اقدامات بازدارنده و پیشگیرانه به صورتی که موجب تخریب نامزدهای ریاست جمهوری و شورا نشود را از جمله اقداماتی دانست که باید توسط عوامل انتخابات صورت گیرد.
نادری با تاکید بر برگزاری جلسه توجیهی با داوطلبین انتخابات شوراها و مسئولین ستادهای تبلیغاتی و لزوم آشنایی با قوانین مربوط به انتخابات ، اظهار داشت : همه باید کمک کنیم که در 29 اردیبهشت فضای سالم و آرام و با حضور حد اکثری جلوه ویژه ای به دموکراسی موجود بدهد. 

   1396/2/15 08:19        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )