جمعه 03 خرداد 1398
فرماندار عسلویه خبر داد :
رای 80 درصد مردم عسلویه به تداوم دولت تدبیر و امید (کدخبر: 539)
رای  80 درصد مردم عسلویه به تداوم دولت تدبیر و امید به گزارش روابط عمومی فرمانداری عسلویه : عبدالله نادری فرماندار عسلویه در نشست هماهنگی برگزاری مراسم سالروز آزادسازی خرمشهر ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عملیات بیت المقدس گفت : اگرچه پایان رسمی جنگ تحمیلی چندین سال بعد از آزاد سازی خرمشهر اتفاق افتاد اما نتیجه هشت سال جنگ تحمیلی در زمان آزاد سازی خرمشهر تعیین شد
وی افزود: آزاد سازی خرمشهر یک واقعه عادی نبود و غیر از نشان وجهه انقلابی- اسلامی و مسائل نظامی آن یک تغییر قاعده و بازتعریفی در ساختار جنگ ها در دنیا بود.
 
 فرماندار عسلویه در ادامه با تبریک حضور میلیونی مردم در انتخابات گفت : لازم است  از رهبر فرزانه انقلاب که با آینده نگری خود زمینه ساز حضور حد اکثری مردم  پای صندوق های رای شد تشکر و قدردانی کنم.
 
وی با اشاره به تبلیغات دشمن برای حضور کم رنگ مردم در انتخابات و مشارکت بیش از 40 میلیون نفر در این رویداد گفت : این حضور نشان از درک و آگاهی بالای مردم ایران و بینش خوب آنها دارد.
فرماندار عسلویه به مشارکت قابل توجه مردم شهرستان در انتخابات اشاره کرد و گفت : شهرستان عسلویه با درصد مشارکت بالاتری نسبت به دیگر شهرستان های استان  مستحق تقدیر است و باید قدر این مردم را بدانیم.
فرماندار عسلویه با اشاره به رای نزدیک به 80 درصدی مردم شهرستان به دکتر روحانی در انتخابات اخیر ، آن را رای معنا داری دانست ئ خاطر نشان کرد : رای معنادار مردم به دکتر روحانی  ثابت می کند که مردم قدردان زحمات و فعالیت ها و خدمات ارزنده دولت تدبیر و امید در این چهار سال بویژه در شهرستان عسلویه بوده اند.
 
فرماندار عسلویه اظهار داشت : رای بالای مردم به دکتر روحانی به عنوان نمادی از درخواست مردم به تداوم راه و مسیر اعتدال و عقلانیت در کشور بود و قطعا دولتمردان دولت تدبیر و امید در دوره دوم با انگیزه مضاعف در جهت بهبود و رفع مشکلات و کمبودها در بخش های مختلف گام های مستحکم تری برخواهند داشت. 

   1396/3/1 09:10        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )