شنبه 05 اسفند 1396
فرماندار عسلویه
برنامه‌های ارتحال امام خمینی (ره) در شهرستان عسلویه برگزار می‌شود
برنامه‌های ارتحال امام خمینی (ره) در شهرستان عسلویه برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری عسلویه : عبدالله نادری فرماندار عسلویه در جلسه هماهنگی مراسم ارتحال امام (ره) با اشاره به اینکه امام خمینی‌(ره) درس عدالت‌خواهی، مبارزه با ظلم وستم و استکبار، خوب زیستن و خوب زندگی کردن را به ما آموختند اظهار‌ داشت: افتخار و سربلندی امروز ما به واسطه وجود امام خمینی‌(ره) بوده و هست.
رئیس ستاد بزرگداشت امام خمینی (ره) در ابتدای نشست ، با تبریک ماه مبارک رمضان گفت: خلق حماسه انتخابات سند افتخار دیگری برای ملت ایران است؛ انتخابات بیانگر پیگیری آرمان‌های امام (ره)، تبعیت از خلف شایسته امام، مقام معظم رهبری و پشتوانه دولت در خدمت رسانی به ملت و دفاع از ارزشهاست.
فرماندار عسلویه به مراسم ارتحال امام (ره) اشاره کرد و گفت: امسال همزمانی ماه مبارک با رحلت امام (ره) فرصت مناسبی است که مردم دیدگاه‌های امام (ره) درباره ماه مبارک را بررسی کنند و ازآن آگاه شوند.
نادری با بیان اینکه ستاد برگزاری سالگرد ارتحال امام خمینی‌(ره) در شهرستان  تشکیل شده است گفت: برنامه های محوری برای معرفی بیشتر این شخصیت بزرگ ، در شهرستان عسلویه برگزار می شود.
وی با بیان اینکه امام خمینی‌(ره) وابسته به هیچ جناح و حزب خاصی نیست گفت: امام خمینی‌(ره) نه تنها به تمام مردم ایران، که به همه مظلومان و مسلمانان جهان تعلق دارد.
فرماندار عسلویه با اشاره به اینکه امام خمینی‌(ره) برای نسل امروز الگو و اسوه همه فضایل اخلاقی هستند تصریح کرد: تجلیل از امام راحل تجلیلی از همه خوبی‌هاست.
 

   1396/3/9 08:57        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :