جمعه 03 خرداد 1398
فرماندار عسلویه
برنامه‌های ارتحال امام خمینی (ره) در شهرستان عسلویه برگزار می‌شود (کدخبر: 540)
برنامه‌های ارتحال امام خمینی (ره) در شهرستان عسلویه برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری عسلویه : عبدالله نادری فرماندار عسلویه در جلسه هماهنگی مراسم ارتحال امام (ره) با اشاره به اینکه امام خمینی‌(ره) درس عدالت‌خواهی، مبارزه با ظلم وستم و استکبار، خوب زیستن و خوب زندگی کردن را به ما آموختند اظهار‌ داشت: افتخار و سربلندی امروز ما به واسطه وجود امام خمینی‌(ره) بوده و هست.
رئیس ستاد بزرگداشت امام خمینی (ره) در ابتدای نشست ، با تبریک ماه مبارک رمضان گفت: خلق حماسه انتخابات سند افتخار دیگری برای ملت ایران است؛ انتخابات بیانگر پیگیری آرمان‌های امام (ره)، تبعیت از خلف شایسته امام، مقام معظم رهبری و پشتوانه دولت در خدمت رسانی به ملت و دفاع از ارزشهاست.
فرماندار عسلویه به مراسم ارتحال امام (ره) اشاره کرد و گفت: امسال همزمانی ماه مبارک با رحلت امام (ره) فرصت مناسبی است که مردم دیدگاه‌های امام (ره) درباره ماه مبارک را بررسی کنند و ازآن آگاه شوند.
نادری با بیان اینکه ستاد برگزاری سالگرد ارتحال امام خمینی‌(ره) در شهرستان  تشکیل شده است گفت: برنامه های محوری برای معرفی بیشتر این شخصیت بزرگ ، در شهرستان عسلویه برگزار می شود.
وی با بیان اینکه امام خمینی‌(ره) وابسته به هیچ جناح و حزب خاصی نیست گفت: امام خمینی‌(ره) نه تنها به تمام مردم ایران، که به همه مظلومان و مسلمانان جهان تعلق دارد.
فرماندار عسلویه با اشاره به اینکه امام خمینی‌(ره) برای نسل امروز الگو و اسوه همه فضایل اخلاقی هستند تصریح کرد: تجلیل از امام راحل تجلیلی از همه خوبی‌هاست.
 

   1396/3/9 08:57        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )