جمعه 03 خرداد 1398
فرماندار عسلویه
اعتبارات تملک‌دارایی براساس مطالبات مردم بین دستگاه‌های اجرایی عسلویه توزیع شد (کدخبر: 549)
اعتبارات تملک‌دارایی براساس مطالبات مردم بین دستگاه‌های اجرایی عسلویه توزیع شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری عسلویه : عبدالله نادری  در نشست شورای اداری شهرستان عسلویه یکی از اولویت‌های مهم شهرستان را توجه به آموزش و توانمند سازی نیروی انسانی دانست و اظهار داشت: اهمیت به مقوله آموزش یکی از اولویت‌های شهرستان  عسلویه است که بر این اساس از دانش آموزان نمونه این شهرستان تجلیل می‌شود.

 وی با بیان اینکه 86 درصد اعتبارات عمرانی شهرستان عسلویه تخصیص یافت گفت: مجموع اعتبارات سال گذشته شهرستان عسلویه مبلغ 37 میلیارد تومان بوده که 86درصد آن تخصیص یافته و این در حالی است میانگین تخصیص استان بوشهر 61 درصد بود.

فرماندار عسلویه از افزایش 2 برابری اعتبارات تملک‌دارایی و سرمایه‌ای شهرستان عسلویه خبر داد و خاطرنشان کرد: اعتبارات تملک دارایی و نفت شهرستان عسلویه  امسال در مجموع 65 میلیارد تومان است که نسبت به سال قبل رشد 2 برابری دارد.

نادری با بیان اینکه اعتبارات تملک‌دارایی بر اساس مطالبات مردم بین دستگاه‌های اجرایی عسلویه توزیع شده است خاطر نشان کرد: توزیع  اعتبارات شهرستان عسلویه بر اساس نیازهای واقعی شهرستان که در نشست‌های هم‌اندیشی در گفت‌و‌گو با اقشار مختلف مردم استخراج شده ، انجام گرفته است.

وی تاکید کرد: توجه به طرح‌های اقتصاد مقاومتی، ایجاد اشتغال و به ویژه مقوله آموزش به صورت ویژه در اعتبارات امسال شهرستان عسلویه مورد توجه قرار گرفته است.

فرماندار عسلویه با بیان اینکه پروژه‌های از سوی وزارت نفت در این شهرستان اجرایی می‌شود گفت:پروژه‌های که از اعتبارات نفت ایجاد می‌شوند عبارتند از 10 طرح هادی، یک خانه بهداشت، سالن ورزشی ویژه بانوان در شهر نخل تقی، سالن سقف کوتاه بیدخون و مدرسه استثنایی است.

نادری با اشاره به پروژه‌های اجرایی با اعتبارات عمرانی استانی خاطر نشان کرد:  پژوهش‌سرای دانش آموزی ، تعمیر و تجهیز مدارس شهرستان ،یادمان شهدای گمنام ، بهسازی محور چاه مبارک به کنار خیمه، احداث خانه بهداشت ، تکمیل سالن ورزشی شهر عسلویه و مجرد سرای معلمان شهر عسلویه  از جمله پروژه‌هایی که با اعتبارات استانی اجرایی می‌شود.

رئیس شورای اداری شهرستان عسلویه با بیان اینکه در دو سال اخیر 11 اداره جدید در این شهرستان استقرار یافته تصریح کرد: با استقرار این ادارات نیازمندی‌های مردم شهرستان به مراجعه به ادارات در شهرستان‌های دیگر را بر طرف می‌کند.

فرماندار عسلویه با اشاره به راه‌اندازی زایشگاه بیمارستان تامین اجتماعی  عسلویه افزود: پست سوم برق شهرستان عسلویه در آستانه بهره برداری است  و بیش از 200 نفر در مشاغل پایدار در صنایع فعال در شهرستان مشغول فعالیت شدند.

وی با تاکید بر ایجاد درآمد پایدار شهرداری‌های عسلویه گفت: شهرداری‌ها دنبال ایجاد درآمدی پایدار از طریق سرمایه گذاری از محل اعتبارات ارزش افزوده برای مجموعه‌های خود باشند.

نادری با اشاره به اینکه توزیع اعتبارات ارزش افزوده به صورت استانی است خاطرنشان کرد: با استانی شدن توزیع اعتبارات ارزش افزوده بر اساس قانون برنامه ششم توسعه این نگرانی می‌رود که پروژه‌های نیمه تمام در تکمیل،دچار مشکل شوند که با برنامه ریزی انجام شده ، کسری اعتبارات شهرستان عسلویه از محل اعتبارات عوارض آلایندگی جبران می‌شود.

   1396/5/7 13:05        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )