یکشنبه 26 خرداد 1398
فرماندار عسلویه
۲۴۰ میلیارد ریال طرح عمرانی در عسلویه افتتاح شد (کدخبر: 557)
۲۴۰ میلیارد ریال طرح عمرانی در عسلویه افتتاح شد

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری عسلویه عبدالله نادری  فرماندار عسلویه در آیین مراسم ازدواج 30 زوج جوان در شهرستان عسلویه با بیان اینکه توجه و حمایت از جوانان در اولویت برنامه‌‌ها است اظهار داشت: جوانان از سرمایه‌های مهم جامعه هستند و بایداز توانایی و انرژی آنان در عرصه‌های مختلف استفاده شود.

وی با بیان اینکه رسیدگی به محرومان در اولویت برنامه‌ها است خاطر نشان کرد:کمک به رفع نیازهای افراد تحت پوشش کمیته امداد حضرت امام(ره) وظیفه شرعی و اداری همه مسئولان و مردم است.

فرماندار عسلویه با بیان اینکه دولت  نگاه ویژه‌ای به محرومان و مستضعفان و سازمان‌های حمایتی از جمله کمیته امداد و بهزیستی دارد خاطر نشان کرد: دولت در عمل ثابت کرده که پیشگام یاری مستمندان است و تمام تلاش خود را برای توانمندسازی مددجویان  و ریشه کن کردن فقر به کار می‌گیرد.

نادری بیان کرد:  بنابر اعلام مسئولان کمیته امداد کشور سال قبل مبلغی بالغ بر 5000 میلیارد تومان به کمیته امداد اختصاص یافته است تا بتواند خدمتی قابل قبول به مردم ارائه دهد.

وی، ضمن تقدیر از تلاش‌های انجام گرفته در شهرستان عسلویه خاطر نشان کرد:کمک به محرومان اعتقاد قلبی ماست و ما متعهد هستیم تا بتوانیم لبخندی برلب‌های مددجویان  بنشانیم .

عبدالله نادری با بیان اینکه مهم‌ترین نیازجوانان به خصوص جوانان کم بضاعت مسکن است تاکید کرد: در سال گذشته 10 واحد مسکونی به مدد جویان کمیته امداد عسلویه  اهدا شد و امسال نیز در تلاش هستیم با پیگیری‌های انجام گرفته بتوانیم برای  رفع  نیاز اساسی این  افراد گام برداریم.

فرماندار عسلویه در بخش دیگر از سخنان خود با اشاره به برنامه‌های هفته دولت خاطر نشان کرد: 119 پروژه در عسلویه آماده افتتاح  و   8 پروژه آماده کلنگ زنی است.

وی با بیان اینکه اعتبار پروژه‌های قابل افتتاح 240 میلیارد ریال است افزود:همزمان با هفته دولت پروژه‌های عمرانی در شهرستان عسلویه با اعتبار 240 میلیارد ریال افتتاح و عملیات اجرایی چند پروژه با 125 میلیارد ریال آغاز شد.

   1396/6/7 13:18        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )