جمعه 03 اسفند 1397
شکل گیری فرهنگ سلامت با مشارکت مردم امکان پذیر است (کدخبر: 564)
فرماندار عسلویه
شکل گیری فرهنگ سلامت با مشارکت مردم امکان پذیر است به گزارش روابط عمومی فرمانداری عسلویه،عبدالله نادری فرماندار در کارگاه انتقال تجارب خانه مشارکت مردمی که برای اولین بار در استان بوشهر در شهرستان عسلویه برگزار گردید گفت: محرم و عاشورا نماد مظلومیت و حق طلبی است و امام حسین (ع)متعلق به تمام بشریت است وباید فرهنگ عاشورا را به عنوان نماد مبارزه با ظلم و بیداد زنده نگه داریم .
عبدالله نادری  در ادامه بیان کرد:در حوزه سلامت دولت برنامه مدونی دارد و درارتقاء زیرساخت ها کار خوبی انجام گرفته وبرای رسیدن به اهداف مورد نظر باید مردم وارد عرصه شوند تا شاهد شکل گیری و ترویج فرهنگ سلامت در همه اقشار جامعه باشیم.
رییس شورای سلامت شهرستان عسلویه دولت را بستر ساز فعالیت های مردمی دانست و تاکید کرد:سلامت حق طبیعی مردم است و همه باید تلاش کنند تا جامعه ای سالم و بالنده داشته باشیم.و یکی از مهم ترین وظیفه شورای سلامت آموزش به مردم است و باید پلی ارتباطی بین مردم و مسئولان باشد.
نادری شناسایی و پیش بینی اولویت های پیشرودر حوزه سلامت را اولین اقدام شبکه بهداشت شهرستان عنوان کرد و گفت:برای نظام مند بودن اقدامات و تلاش ها تهیه سند جامع سلامت ضروری است و این سند نقشه راهی است که باید جهت گیری ها به سوی آن باشد واز همه فعالیت های پژوهشی در این زمینه حمایت خواهیم کرد.
فرماندار عسلویه  مدارس و دانش آموزان را یکی ظرفیت های موجود برای نهادینه سازی فرهنگ سلامت  در جامعه دانست و از همه متولیان امر خواستار مشارکت با آنها شد.
   1396/7/23 14:41        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )