جمعه 03 خرداد 1398
همه دستگاه ها برای مقابله با بحران آمادگی لازم را داشته باشند (کدخبر: 565)
فرماندار عسلویه
همه دستگاه ها برای مقابله با بحران آمادگی لازم را داشته باشند  
به گزارش روابط عمومی فرمانداری عسلویه ،عبدالله نادری فرمانداردر نشست مدیریت بحران شهرستان عسلویه گفت:حفظ جان واموال  شهروندان  وظیفه ذاتی دستگاه های متولی امر می باشد وباید برای بالا بردن ضریب امنیت شهرستان در مقابله با حوادث تلاش کرد.
عبدالله نادری  نقش عسلویه را در اقتصاد کشور حیاتی دانست وخاطر نشان کرد:باتوجه به نیاز اساسی کشور به گاز تولیدی شهرستان عسلویه و لزوم اتصال خطوط انتقال در تمام طول سال، مدیران و کارکنان باید با برنامه ریزی و پیش بینی حوادث احتمالی نسبت به جلوگیری از بروزحوادث اقدام نمایند.
فرماندار عسلویه با اشاره به تجربه سال گذشته در مدیریت بحران  وعملکرد مثبتی که دستگاه ها درپیشگیری و رفع مشکلات بوجود آمده داشتند گفت:تمامی سازمان ها، شهرداری ها و دهیاری ها  و سازمان منطقه ویژه و شرکت های مستقر در منطقه همکاری لازم را با کمیته مدیریت بحران شهرستان داشتند واز آنها قدر دانی میشود و در سال جاری نیز باید با ارتباط و هماهنگی بیشتر برای ارائه هر چه بهتر خدمات به مردم کوشش نمود.
رییس کمیته مدیریت بحران شهرستان عسلویه خواستار نگاهی همه جانبه به حوادث و بحران های احتمالی شد و گفت : باید برای مبارزه با بیماری های  واگیردر شهرستان آمادگی لازم را داشته باشیم .و با توجه به شرایط ویژه شهرستان مدیران نیز باید حضوری ویژه و مستمر داشته باشند.
نادری آموزش مردم برای مقابله با بحران را مهم دانست و افزود:باید برای بالا بردن سطح آگاهی های مردم در حوزه مدیریت بحران دوره های آموزشی برگزار گردد و افراد تاثیر گذار در این دوره ها شرکت کنند. و از تمامی ظرفیت ها برای ایجاد فرهنگ مدیریت بحران  در شهرستان استفاده گردد. چون اگر شیوه مقابله با حوادث را ندانیم دچار آسیب های سنگین وجبران ناپذیری خواهیم شد.
وی در پایان ضمن آرزوی موفقیت برای همه مردم و داشتن سالی کم حادثه خواستار آمادگی همه دستگاه ها برای مقابله با حوادث احتمالی شد.
   1396/7/23 14:53        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )