دوشنبه 26 آذر 1397
یکی از مهم ترین اهداف ورزش تهذیب نفس و توسعه اخلاق است. (کدخبر: 580)
فرماندار عسلویه
یکی از مهم ترین اهداف ورزش تهذیب نفس و توسعه اخلاق است.  به گزارش روابط عمومی فرمانداری عسلویه ،عبدالله نادری فرماندار در مراسم آغاز عملیات اجرایی سالن ورزشی بیدخون که با حضور الماسی نماینده مجلس شورای اسلامی و احمدی معاون وزیر ورزش و جوانان و مدیرکل ورزش و جوانان استان انجام شد، گفت:دولت برنامه ای جامع برای تمام بخش های قهرمانی و همگانی ورزش دارد و اعتبارات اختصاص داده شده با توجه به نیازهای جامع مردم است تا بتوانیم گامی در جهت ارتقاء سلامت جامعه برداریم.
فرماندارعسلویه سرانه ورزش شهرستان را در مقایسه با دیگر مناطق استان وکشور مناسب عنوان کرد وافزود :با اجرای پروژه های در دست اجرا از جمله پروژه سالن سقف کوتاه بیدخون که با اعتبار 1 میلیارد تومان و از محل اعتبارات وزارت نفت و سالن ورزشی عسلویه و نخل تقی با پیگیری و تلاش های نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی انجام گرفت میتواند جایگاه ویژه ای به شهرستان عسلویه در حوزه زیرساخت ها بدهد.
عبدالله نادری کیفیت بخشی به حوزه ورزش را امری مهم تلقی کرد و از مسئولین خواست ضمن توجه به مسئله سخت افزار به حوزه نرم افزار وتوانمند سازی ورزشکاران شهرستان توجه ویژه ای داشته باشند تا درآوردگاه های ملی و بین المللی سفرای فرهنگی و حاملان ارزش های والای مردمان شهرستان عسلویه باشند.
وی در ادمه تاکید کرد:یکی از مهم ترین اهداف ورزش تهذیب نفس و توسعه اخلاقیات است و بدین منظور در حوزه فرهنگی و قرآنی نیز برنامه ویژه ای داریم تا بتوانیم جوانانی مستعد واخلاق مدار را به جامعه معرفی کنیم .
معاون وزیر ورزش و جوانان  بنا به درخواست فرماندار عسلویه قول مساعدت و همکاری  لازم برای پیشبرد و اجرای برنامه های فرهنگی و قرآنی دادو افزود: در حوزه جوانان و تقویت سمن ها نیز حمایت های لازم را انجام خواهیم داد.
در پایان کلنگ آغاز عملیات اجرایی سالن سقف کوتاه بیدخون زده شد و مدت اجرای این پروژه 12 ماه خواهد بود.

 
   1396/8/2 08:45        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )