دوشنبه 26 آذر 1397
سیاست دولت کاهش آلودگی‌های زیست محیطی است (کدخبر: 581)
فرماندار عسلویه
سیاست دولت کاهش آلودگی‌های زیست محیطی است به گزارش روابط عمومی فرمانداری عسلویه، عبدالله نادری فرماندار با قدر دانی از سفر معاون رییس‌جمهور و رییس سازمان حفاظت از محیط  زیست برای بررسی مشکلات زیست محیطی شهرستان عسلویه گفت:سیاست دولت کاهش آلودگی‌های زیست محیطی و فراهم ساختن محیطی ایمن برای زندگی شهروندان است.
عبدالله نادری حفاظت از محیط زیست را وظیفه همه دستگاه ها دانست و افزود:صنایع نفت،گاز و پتروشیمی مستقر در منطقه برای احیاء زیست بومی سالم همت کنند و از همه آنها میخواهم از ورود پساب های صنعتی به دریا که محل زندگی بسیاری از گونه‌های کمیاب و ارتزاق مردم است بپرهیزند.و باید برای جبران خسارات به محیط زیست اقدام کنند.
نادری بر همگامی توسعه و حفاظت از محیط زیست در شهرستان تاکید کرد واظهار داشت:یکی از شاخص های توسعه یافتگی جامعه داشتن محیط زیستی سالم و به دنبال آن جامعه انسانی سالم است و اگر نگاهمان بدین سو باشد به هدف مورد نظر خواهیم رسید.
 در ادامه عیسی کلانتری رییس سازمان محیط زیست با بیان اینکه طرح های توسعه ای عسلویه همگون نبوده افزود:در مناطقی مانند عسلویه با توجه به مشترک بودن میدان باقطر و لزوم تسریع توسعه طرح های زیست محیطی کمتر مورد توجه قرار گرفته است
 رییس سازمان محیط زیست بیان کرد:وزیر نفت با پذیرش آلودگی عسلویه مصمم و متعهد به جبران خسارات وارده به شهرستان است.
   1396/8/7 11:21        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )