شنبه 05 اسفند 1396
سیاست دولت کاهش آلودگی‌های زیست محیطی است
فرماندار عسلویه
سیاست دولت کاهش آلودگی‌های زیست محیطی است به گزارش روابط عمومی فرمانداری عسلویه، عبدالله نادری فرماندار با قدر دانی از سفر معاون رییس‌جمهور و رییس سازمان حفاظت از محیط  زیست برای بررسی مشکلات زیست محیطی شهرستان عسلویه گفت:سیاست دولت کاهش آلودگی‌های زیست محیطی و فراهم ساختن محیطی ایمن برای زندگی شهروندان است.
عبدالله نادری حفاظت از محیط زیست را وظیفه همه دستگاه ها دانست و افزود:صنایع نفت،گاز و پتروشیمی مستقر در منطقه برای احیاء زیست بومی سالم همت کنند و از همه آنها میخواهم از ورود پساب های صنعتی به دریا که محل زندگی بسیاری از گونه‌های کمیاب و ارتزاق مردم است بپرهیزند.و باید برای جبران خسارات به محیط زیست اقدام کنند.
نادری بر همگامی توسعه و حفاظت از محیط زیست در شهرستان تاکید کرد واظهار داشت:یکی از شاخص های توسعه یافتگی جامعه داشتن محیط زیستی سالم و به دنبال آن جامعه انسانی سالم است و اگر نگاهمان بدین سو باشد به هدف مورد نظر خواهیم رسید.
 در ادامه عیسی کلانتری رییس سازمان محیط زیست با بیان اینکه طرح های توسعه ای عسلویه همگون نبوده افزود:در مناطقی مانند عسلویه با توجه به مشترک بودن میدان باقطر و لزوم تسریع توسعه طرح های زیست محیطی کمتر مورد توجه قرار گرفته است
 رییس سازمان محیط زیست بیان کرد:وزیر نفت با پذیرش آلودگی عسلویه مصمم و متعهد به جبران خسارات وارده به شهرستان است.
   1396/8/7 11:21        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :