جمعه 03 خرداد 1398
مهمترین هدف کانون های مساجد جذب جوانان است. (کدخبر: 582)
فرماندار عسلویه
مهمترین هدف کانون های مساجد جذب جوانان است. به گزارش روابط عمومی فرمانداری عسلویه ،عبدالله نادری فرماندار در نشست با مدیران کانون های فرهنگی مساجد گفت:مسجد مبداء تمامی نهضت های بزرگ تاریخ ملت ایران و اقدامات موفق مردم ریشه در مساجد دارد.
نادری مهم ترین هدف کانون های مساجد را جذب جوانان و نهادینه سازی فرهنگ اصیل اسلامی در روح جامعه دانست و خاطر نشان کرد:منویات مقام معظم رهبری در تشکیل کانون های منسجم و نظام مند مساجد نقشه راهی است که میتواند عامل بازدارنده بسیاری از معضلات اجتماعی باشد.ومارا به سوی داشتن جامعه ای سالم رهنمون سازد.
فرماندار عسلویه کیفیت بخشی به مقوله آموزش درمساجد را مهم عنوان کرد و اظهار داشت :نگاه ما به آموزش باید نگاهی نرم افزاری و با هدف توسعه منابع انسانی باشد و با داشتن نیروهایی متخصص ومعتقد  میتوان با هجمه ها و شبهات دشمنان دین وانقلاب مقابله کرد.
وی در ادامه بر اهمیت انعکاس فعالیت های کانون های مساجد به عنوان یکی از مهم ترین نهادهای تربیتی تاکید کرد وگفت:باید از ابزارهای نوین وکار آمد از جمله فضای مجازی برای شناساندن ارزش های دینی و مذهبی استفاده کرد و اقدامات خلاقانه انجام شده مورد تقدیر قرار گیرد
عبدالله نادری بر لزوم استفاده از امکانات موجود در مساجد برای پیشبرد اهداف کلان تشکیل مساجد تاکید کرد وافزود:کمک به تقویت کانون های مساجد وظیفه شرعی همه ماست و باید هرکس با توجه به بضاعت خود پیگیر حل مشکلات مساجد باشد.
   1396/8/7 11:29        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )