جمعه 03 خرداد 1398
باورهای دینی عامل بازدارنده ی اسیب های اجتماعی است (کدخبر: 584)
فرماندار عسلویه
باورهای دینی عامل بازدارنده ی اسیب های اجتماعی است به گزارش روابط عمومی فرمانداری عسلویه،عبدالله نادری فرماندار در کارگروه تخصصی امور اجتماعی و فرهنگی گفت:یکی از عوامل از هم گسیختگی ملت ها آسیب‌های اجتماعی است و خانواده نقش مهمی در تعالی فرهنگ و تقویت مکارم اخلاق در جامعه دارد.
عبدالله نادری شکل گیری ناهنجاری های اجتماعی و رسوخ آن در روح جامعه را آرام و بعضا نا ملموس دانست و بدین خاطر باید با ظرافت و تغییر نگاه و اندیشه ای نو به مقابله با آن پرداخت و با برنامه ریزی مدون و استفاده از ظرفیت های موجود ،جامعه را از خطرات این عوامل آگاه ساخت.
فرماندار عسلویه مسئولیت سازمان های متولی امر را مهم عنوان کرد وخاطر نشان کرد:اداره ورزش و جوانان باید در راستای ارتقاء نشاط اجتماعی تلاش کند و شهر داری ها و دهیاری ها و دیگر سازمان های دخیل در فرهنگ در جهت ایجاد جامعه ای پویا همت بورزند.
عبدالله نادری بر لزوم پایش دقیق وضعیت اجتماعی و آسیب شناسی تاکید کرد تا بتوان با شناخت نقاط قوت وضعف در جهت جبران نارسایی ها با دیدگاهی علمی و تخصصی حرکت کرد.
وی در ادامه بیان کرد: فضای مجازی به عنوان بخش مهمی از زندگی روزمره نیازمند مدیریتی هوشمندانه و مبتنی بر ارزشهای اجتماعی است و باید برای نشر این مطالب در این بستر برنامه مدونی داشته باشیم.
فرماندار عسلویه بر لزوم توجه به نماز تاکید کرد و اظهار داشت:اگر باورهای عمیق دینی در کالبد جامعه بدمد بازدارنده بسیاری از ناهنجاریهاست و جامعه معتقد وباورپذیر جامعه ای سرزنده و بالنده است و باید تلاش کنیم باور های دینی در جامعه تقویت گردد و در این زمینه از متخصصین امر استفاده گردد
   1396/8/16 05:54        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )