جمعه 03 خرداد 1398
راهپیمایی اربعین نماد ارادت ودلدادگی عاشقان فرهنگ ایثار و شهادت است (کدخبر: 589)
فرماندار عسلویه
راهپیمایی اربعین نماد ارادت ودلدادگی عاشقان فرهنگ ایثار و شهادت است به گزارش روابط عمومی فرمانداری عسلویه، عبدالله نادری فرماندار در نشست شورای اداری شهرستان  گفت: راهپیمایی با شکوه اربعین نماد وحدت اسلامی و اوج ارادت و دلدادگی عاشقان فرهنگ ایثار وشهادت است و باید از همه کسانی که این حماسه عظیم را رقم زدند تقدیر کرد.
نادری رحلت پیامبر خاتم حضرت محمد(ص)و امام حسن (ع) و امام رضا (ع) را تسلیت گفت و همچنین مصیبت وارده به زلزله زدگان کرمانشاه را صمیمانه تسلیت گفت واز آمادگی امکانات شهرستان عسلویه  برای کمک به هموطنان بنا به درخواست مسئولان مربوطه خبرداد .
فرماندار عسلویه فرارسیدن هفته بسیج را که یادآور ایثارگری های ملت بزرگ ایران در هشت سال دفاع مقدس است را گرامی داشت واظهار داشت:هفته بسیج هفته همه مردان وزنان قهرمان عرصه ایثار و شهادت است و قطعا امروزه عظمت و تاثیر گذاری بسیج درمعادلات  منطقه و حفظ اقتدار کشوربرای همه نمایان است  وباید فرهنگ بسیج که آمیخته با تلاش و روحیه استقلال و خودباوری است تقویت گردد و امروزه هر کس که دل در گرو این آب وخاک دارد و برای اعتلای این کشور تلاش میکند بسیجی است.
وی از همه ادارات خواست:در هفته بسیج در برنامه های بسیج مشارکت فعال داشته باشند و بسیجیان شاغل در ادارات مورد تقدیر قرار گیرند.
عبدالله نادری در ادامه با توجه به هفته کتاب وکتابخوانی به اهمیت و بالا بردن سران مطالعه در جامعه تاکید کرد و افزود: کتاب  دارای جایگاهی بی بدیل در زندگی انسان است .در دین مبین اسلام نیز کتاب و کتاب خوانی اهمیت ویژه ای دارد ومعجزه پیامبر(ص) کتاب و اولین آیات نازل شده بر ایشان با امر به خواندن و علم  تاکید شده است. و باید از ظرفیت های موجود در شهرستان در نهادینه سازی و ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی استفاده کرد.
نادری در بخش دیگری از سخن هایش با توجه به آغاز فصل بارندگی و حوادث غیر مترقبه ناشی از آن خاطر نشان کرد:ستاد مدیریت بحران شهرستان آمادگی لازم را داشته باشد تا از بروز خسارت به اموال مردم ومنابع ملی جلوگیری شود و با توجه به جایگاه مهم شهرستان عسلویه دراقتصاد کشور میطلبد همه مسئولان با نگاهی ملی برای پیشگیری از بروز حوادث  تلاش کنند. باید همه اعضاء ستاد مدیریت بحران با توجه به نقش خود در راستای اقدامات پیشگیرانه عمل کنند و همه مسیل ها و  نقاط حادثه خیز راه های کوهستانی که احتمال   ریزش وجود دارند تا پیش از فصل بارش ایمن گردد.
   1396/8/30 09:39        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )