دوشنبه 26 آذر 1397
مسئولان در جهت ارتقاء سلامت جامعه کوشا باشند. (کدخبر: 590)
فرماندار عسلویه
مسئولان در جهت ارتقاء سلامت جامعه کوشا باشند. به گزارش روابط عمومی فرمانداری عسلویه ، عبدالله نادری فرماندار در جلسه شورای سلامت  و امنیت غذایی شهرستان گفت:سلامت عمومی جامعه اولویت اصلی ماست و با کسانی که سلامت عمومی را به خطر بیاندازند برخورد قاطع خواهیم کرد.
عبدالله نادری جایگاه رسانه را در انتقال  اثر بخش پیام های بهداشتی به مردم بسیار مهم دانست و از مسئولین مربوطه خواست:ازظرفیت مدارس ودانش آموزان به منظور نهادینه سازی فرهنگ بهداشتی و دیگر فرصت ها و ابزارهای لازم برای پیشبرد اهداف و ارتقاء سلامت جامعه استفاده کنند . قطعا مردم نیز پذیرای اقداماتی خواهند بود که تامین کننده سلامت عمومی باشد.
فرماندارعسلویه و رییس شورای سلامت شهرستان در ادامه به نظارت دقیق بر مراکز توزیع و عرضه مواد غذایی تاکید کرد و اظهار داشت:باید محصولات غذایی با کیفیت و با رعایت اصول بهداشتی به مصرف کنندگان عرضه شود و با  واحد های متخلف برخورد جدی صورت گیرد.
نادری لزوم توجه به مدیریت و توزیع صحیح آب شرب بهداشتی به مردم را ضروری دانست و مردم را به صرفه جویی در مصرف آب دعوت کرد  و از مسئولین اداره آب وفاضلاب شهرستان و شبکه بهداشت خواست نظارت جدی بر آب شیرین کن ها و همچنین تانکر های حمل آب شرب داشته باشند تا از بروز بیماری های ناشی از مصرف آب آلوده جلوگیری شود.
وی خواستار ارائه سریع گزارشی در خصوص وضعیت پسابهای صنعتی و شهری و همچنین مراکز دفن زباله شد و افزود:بهداشت محیط و پاکیزه نگه داشتن زیست بوم وظیفه همه سازمان هاست و باید جدی گرفته شود.
فرماندار عسلویه درپایان اقدامات صورت گرفته توسط شبکه بهداشت ودیگر دستگاه های مربوطه در جهت پیشگیری از بروز بیماری ها را قابل تقدیر دانست و از همه آنها خواست با هماهنگی و هم افزایی هر چه بیشتر در جهت ارتقاء سلامت جامعه کوشا باشند.
   1396/9/12 05:39        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )