جمعه 03 خرداد 1398
اعضاء شورای بخش چاه مبارک پیگیر، پرتلاش و دلسوز هستند. (کدخبر: 591)
فرماندار عسلویه
اعضاء شورای بخش چاه مبارک پیگیر، پرتلاش و دلسوز هستند.  
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری عسلویه، عبدالله نادری فرماندار در دیدار با اعضاء شورای بخش چاه مبارک گفت:اعضاء شورای چاه مبارک افرادی دلسوز ،پیگیر و پرتلاش هستند و باید با نگاهی توسعه محور برای تقویت این بخش تلاش کرد.
عبدالله نادری ارتقاء چاه مبارک به شهر را اتفاقی مبارک و خواسته به حق مردم دانست  که حاصل تلاش ها و پیگیری های  استاندار محترم  و نماینده مردم در مجلس  شورای اسلامی اسلامی است و باید برای پیشرفت و توسعه روز افزون چاه مبارک با برنامه ریزی صحیح اقدام کرد.
فرماندار عسلویه در ادامه به بررسی مسائل و مشکلات بخش پرداخت و اظهار داشت:در دیدار اخیر با مدیرعامل مخابرات استان به بررسی مشکل آنتن دهی تلفن های همراه پرداختیم و  وی قول مساعدت برای رفع این مشکل در اسرع وقت را داد و همچنین از اختصاص اعتباری به منظور تکمیل جاده خره به هرمزگان خبرداد.
نادری در این نشست به اشتغال جوانان جویای کار شهرستان نیز پرداخت و گفت: در جذب های اخیر توانستیم سهم خوبی از اشتغال در نفت و گاز و پتروشیمی بگیریم و تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا  با تعامل و پیگیری های مستمر با مدیران صنعت نفت  جوانان شهرستان به کارگیری شوند.
در ابتدای این نشست اعضاء شورای بخش چاه مبارک پیگیری های فرماندار را در ارتقاء چاه مبارک به شهر مورد تقدیر قرار دادند
   1396/9/12 05:49        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )