یکشنبه 26 خرداد 1398
عسلویه باید کانون مهم تربیت نیروی انسانی متخصص باشد (کدخبر: 593)
فرماندار عسلویه
عسلویه باید کانون مهم تربیت نیروی انسانی متخصص باشد به گزارش روابط عمومی فرمانداری عسلویه،عبدالله نادری فرماندار در بازدید از کلاس های تقویت کنکور دانش آموزان شهرستان عسلویه گفت:عسلویه نیازمند جهشی آموزشی  است و این جهش نیازمند فداکاری وتلاش  همه ی اقشار جامعه است.
نادری با اشاره به زیرساخت های مناسب شهرستان خواستار کیفیت بخشی به مقوله آموزش شد و ضمن تقدیر از برگزاری کلاس های تقویت بنیه علمی دانش آموزان گفت:عسلویه همگام با پیشتازی در صنعت باید کانون مهم تربیت منابع انسانی متخصص باشد.و در این راه دانش آموزان مسئولیت سنگینی در راه رسیدن به این هدف دارند و باید الگویی مناسب برای سایر دانش آموزان باشند.
فرماندار عسلویه اظهار داشت:درسال جاری به منظور تقویت منابع انسانی آموزش و پرورش 85 نفر از بومیان شهرستان به صورت حق التدریس در مدارس مشغول به کار شدند تا با انگیزه لازم شاهد شکوفایی آموزش و پرورش شهرستان باشیم.
عبدالله نادری در پایان بر لزوم نخبه پروری در شهرستان تاکید کرد وافزود :با توجه به موقعیت استراتژیک شهرستان عسلویه و نیاز به نیروی متخصص میطلبد نهضت علمی در همه بخش های شهرستان شکل گیرد.
   1396/9/27 05:03        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )