جمعه 03 اسفند 1397
از ظرفیت عظیم کار آفرینان روستاها استفاده شود. (کدخبر: 594)
فرماندار عسلویه
از ظرفیت عظیم کار آفرینان روستاها استفاده شود. به گزارش روابط عمومی فرمانداری عسلویه ، عبدالله نادری فرماندار در نشست با شورای بخش چاه مبارک و منفرد مدیر کار و اشتغال سازمان منطقه ویژه که برای بررسی وضعیت اشتغال جوانان شهرستان برگزار شد، گفت:فلسفه حضور همه ما خدمت به مردم است و  باید با هم افزایی و هماهنگی تلاش کنیم تا به نتایج مطلوبی در رفع مشکل بیکاری جوانان برسیم.
نادری شورای بخش چاه مبارک را منسجم ،پیگیر و دلسوز دانست و از آنها خواست:برای ساماندهی هر چه بهتر مشکل اشتغال و توسعه شغل پایدار ،بیکاران واقعی شهرستان را شناسایی کنند .
وی  در ادامه افزود:در ماه های گذشته توانستیم تعداد خوبی از  جوانان جویای کار شهرستان را در بخش های مختلف مشغول به کار کنیم و بدنبال آن هستیم تا با توجه به تعامل و پیگیری های انجام گرفته با مدیران حوزه نفت ، گاز و پتروشیمی سهم جوانان شهرستان را در اشتغال از این صنایع بگیریم.
فرماندار عسلویه یکی از مهم ترین ماموریت های خود در شهرستان را رونق اشتغال روستاییان در راستای اقتصاد مقاومتی عنوان کرد واظهار داشت:در نظر داریم با ایجاد حمایت ها و مشوق هایی مشاغل خانگی را تقویت و از ظرفیت های عظیم کارآفرینان این حوزه استفاده کنیم.
در ابتدای این جلسه اعضاء شورای بخش چاه مبارک از تلاش های فرماندار در اشتغال جوانان تقدیر کردند و از آمادگی خود برای هماهنگی هرچه بیشتر با مجموعه فرمانداری به منظور تسریع امور شهروندان خبر دادند.
منفرد مدیر کار و اشتغال منطقه ویژه نیز گزارشی از آخرین وضعیت جذب های صورت گرفته را ارائه کرد.
   1396/9/27 05:09        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )