سه شنبه 26 دی 1396
استفاده از فناوری درحفاظت از منابع آب ضروری است
فرماندار عسلویه
استفاده از فناوری درحفاظت از منابع آب ضروری است  به گزارش روابط عمومی فرمانداری عسلویه ،عبدالله نادری  فرماندار در نشست حفاظت از منابع آب شهرستان عسلویه گفت: تغییرات اقلیمی و کمبود منابع آب چالش اصلی کشور ومنطقه است و با توجه به قرار گیری در اقلیم خشک و کم بارش اهمیت حفظ این منبع خدادادی دوچندان است.
وی استفاده از فناوری های نوین در عرصه حفاظت از منابع آب را نیاز امروز شهرستان عسلویه دانست و با اعلام حمایت از طرح های نوین اظهار داشت: باید همه مردم را نسبت به اصلاح الگوی مصرف و صیانت از منابع آب آگاه ساخت و با نگاهی مسئولانه این ثروت خداداد را به آیندگان منتقل کنیم.
فرماندار عسلویه گفت: تقویت و گسترش کشاورزی از برنامه های اصلی این شهرستان است و به منظور احیا و تقویت منابع آبی شهرستان اعتبار مناسبی برای احداث سد اخند و چاه مبارک اختصاص یافته که با تکمیل این طرح ها، کشاورزی شهرستان شکوفا و زمینه اشتغال بسیاری از جوانان مستعد فراهم خواهد شد.
وی همچنین بر اهمیت منابع زیرزمینی شهرستان تاکید کرد و از همه مسئولان خواست از حفر چاه های غیرمجاز که به منابع محدود آب آسیب می رسانند جلوگیری شود و هرگونه عملیات حفاری و عمیق سازی چاه ها با هماهنگی مسئولان مربوطه صورت گیرد.
نادری، آب را در سالهای آینده نیاز اساسی شهرستان عسلویه دانست و اظهار داشت :به همین منظور رویکرد توزیع اعتبارات شهرستان مبتنی بر تامین منابع آب خواهد بود
   1396/10/12 09:05        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :