یکشنبه 26 خرداد 1398
استفاده از فناوری درحفاظت از منابع آب ضروری است (کدخبر: 595)
فرماندار عسلویه
استفاده از فناوری درحفاظت از منابع آب ضروری است  به گزارش روابط عمومی فرمانداری عسلویه ،عبدالله نادری  فرماندار در نشست حفاظت از منابع آب شهرستان عسلویه گفت: تغییرات اقلیمی و کمبود منابع آب چالش اصلی کشور ومنطقه است و با توجه به قرار گیری در اقلیم خشک و کم بارش اهمیت حفظ این منبع خدادادی دوچندان است.
وی استفاده از فناوری های نوین در عرصه حفاظت از منابع آب را نیاز امروز شهرستان عسلویه دانست و با اعلام حمایت از طرح های نوین اظهار داشت: باید همه مردم را نسبت به اصلاح الگوی مصرف و صیانت از منابع آب آگاه ساخت و با نگاهی مسئولانه این ثروت خداداد را به آیندگان منتقل کنیم.
فرماندار عسلویه گفت: تقویت و گسترش کشاورزی از برنامه های اصلی این شهرستان است و به منظور احیا و تقویت منابع آبی شهرستان اعتبار مناسبی برای احداث سد اخند و چاه مبارک اختصاص یافته که با تکمیل این طرح ها، کشاورزی شهرستان شکوفا و زمینه اشتغال بسیاری از جوانان مستعد فراهم خواهد شد.
وی همچنین بر اهمیت منابع زیرزمینی شهرستان تاکید کرد و از همه مسئولان خواست از حفر چاه های غیرمجاز که به منابع محدود آب آسیب می رسانند جلوگیری شود و هرگونه عملیات حفاری و عمیق سازی چاه ها با هماهنگی مسئولان مربوطه صورت گیرد.
نادری، آب را در سالهای آینده نیاز اساسی شهرستان عسلویه دانست و اظهار داشت :به همین منظور رویکرد توزیع اعتبارات شهرستان مبتنی بر تامین منابع آب خواهد بود
   1396/10/12 09:05        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )