یکشنبه 26 خرداد 1398
عوارض آلایندگی به زودی پرداخت خواهد شد (کدخبر: 596)
فرماندار عسلویه
عوارض آلایندگی به زودی پرداخت خواهد شد  به گزارش روابط عمومی فرمانداری عسلویه ،عبدالله نادری در نشست با شورا،شهردار و دهیاران شهرستان عسلویه گفت: با ایجاد نگاه کارآفرینانه و توسعه محور، امید را به شهرها و روستاهای شهرستان هدیه کنید.
وی کارآفرینی و سرمایه گذاری را امری پسندیده و نیروی محرکه چرخ اقتصاد کشور دانست و اظهارداشت: شورا و دهیاران روستاها با تبیین ظرفیت ها و حوزه های سرمایه گذاری به کار آفرینان بخش خصوصی زمینه را برای رونق تولید و اشتغال پایدار فراهم سازند.
فرماندار عسلویه در ادامه به مشکلات کسری بودجه ناشی از استانی شدن ارزش افزوده دهیاری ها و شهرداری ها پرداخت و افزود: با تلاش و پیگیری های مستمر سعی کرده ایم بخش عمده ای از مشکلات ناشی از ارزش افزوده را از محل عوارض آلایندگی جبران کنیم .ودر روزهای گذشته با نشست های زیادی که با مسئولین استان داشته ایم توانستیم سهم خوبی را ویژه شهرستان عسلویه اخذ کنیم.
وی یادآورشد:اعتبار شهرستان عسلویه در سال جاری با جهشی قابل ملاحظه بالغ بر 760میلیارد ریال است.
نادری افزود: اگرچه برخی از دستگاه ها هنوز مبادله موافقت نامه را انجام نداده اند و باید در روزهای آینده این امر انجام پذیرد تا با اختصاص بودجه یادشده بخش مهمی از نیازهای شهرستان برطرف شود.
نادری با اشاره به سفر اخیر استاندار بوشهر به شهرستان که با رویکرد اقتصادی و رفع موانع تولید صنعت گران انجام شد گفت: عزم دولت بر رونق تولید وحمایت از تولید کنندگان بخش خصوصی است ودهیاری ها وشهرداری ها نیز به سهم خود در رفع موانع تولید کوشا باشند
   1396/10/12 09:17        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )