یکشنبه 26 خرداد 1398
فرماندار عسلویه :
شناگاه‌های عسلویه مورد آزمایش زیست محیطی قرار می‌گیرد (کدخبر: 604)
شناگاه‌های عسلویه مورد آزمایش زیست محیطی قرار می‌گیرد
عبدالنبی یوسفی صبح امروز در جلسه ستاد ساماندهی سواحل شهرستان عسلویه با تاکید بر  توسعه زیرساخت‌های گردشگری اظهار داشت: همه اعضای این ستاد باید تمام تلاش خود را انجام دهند که سواحل شهرستان عسلویه ساماندهی شود و شهروندان شهرستان عسلویه و مهمانان که به این شهرستان سفر می‌کنند بتوانند در سواحل این شهرستان با آرامش از نعمت دریا بهرمند شوند.
فرماندار عسلویه با تاکید بر فراهم شدن آرامش لازم برای تفریحات دریایی به ویژه شناگاه‌ها گفت: در این زمینه شناگاه‌های عسلویه آزمایشات زیست محیطی می‌شوند تا بعد از بی خطر بودن آب دریا در این مکان‌ها با همکاری شهرداری‌ها و دهیاری‌ها علائم نسب شود و مردم بتوانند با خیال آسوده از شناگاه‌ها استفاده کنند.
یوسفی از استقرار نجات غریق در سواحل عسلویه خبرداد و  از اداره ورزش و جوانان و جمعیت هلال احمر شهرستان عسلویه خواست تا با استقرار نجات غریق در محل‌هایی که شنا برای شهروندان آزاد است زمینه را برای ایمن بودن استفاده از دریا فراهم کنند.
وی، ساماندهی سواحل عسلویه را یک ضرورت دانست و  خاطرنشان کرد: تلاش می‌شود تا با استفاده از ظرفیت‌های قانونی موجود اعتبارات لازم برای ساماندهی سواحل شهرستان فراهم کنیم و تمام دستگاه‌های اجرایی متولی باید به وظایف خود مطابق قانون عمل کنند.
فرماندار عسلویه با اشاره به توجه به مسائل زیست محیطی در ابعاد گوناگون افزود: حل مشکلات زیست محیطی در مناطق مختلف شهرستان عسلویه مورد توجه قرار دارد که طرح‌های مهمی در این زمینه تدوین و اجرایی شده است.
   1397/4/31 10:35        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )