پنجشنبه 27 دی 1397
جلسه ثبت وقایع حیاتی شهرستان عسلویه تشکیل شد (کدخبر: 649)
جلسه ثبت وقایع حیاتی شهرستان عسلویه تشکیل شد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری عسلويه ، سجادی معاون سياسی،امنیتی و اجتماعي فرمانداری عسلويه در جلسه شورای ثبت وقايع حياتی  شهرستان عسلويه با تسلیت ايام رحلت نبی اكرم (ص)، شهادت امام حسن مجتبي(ع) و امام رضا(ع) ميزان مشاركت مردم شهرستان در اخذ كارت ملی هوشمند در شهرها ، روستاها و شركت های مستقر در منطقه را  راضی كننده ندانست و از  شوراهای اسلامی،شهرداران ، دهياران ،مدیران شركت ها و روابط عمومی ها خواست تا با اداره ثبت احوال شهرستان در برنامه اي كه جهت جبران اين مشكل طراحی و پیش بینی شده است ،همكاري كنند.

سجادي افزود: به منظور رفع مشکل استقبال از کارت هوشمند ملی مقرر گردیده از طرف اداره کل ثبت احوال استان ایستگاه سیار برای صدور کارت ملی در سطح شهرستان( شهرها، روستاها و شرکت ها) استقرار یابد .

وی اهتمام ، فرهنگ سازی و اطلاع رسانی در این زمینه را لازم و ضروری دانست و افزود: ائمه جمعه و جماعات ،معتمدين محلي و اصحاب رسانه در اطلاع رساني این طرح نقش موثری دارند و تعامل ثبت احوال با این ظرفیت ها در راستای تسریع در انجام کار بسیار حائز اهمیت است.

وي خاطر نشان كرد:دستگاه های اجرایی، شهرداران، دهياران و شركت های فعال در منطقه از تمام توان خود جهت ایجاد زیر ساخت ها و تهيه سخت افزارهای لازم برای اجرای این طرح و همکاری با ثبت احوال اهتمام لازم داشته باشند.علیزاده/روابط عمومی فرمانداری
   1397/8/15 13:14        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )