یکشنبه 26 خرداد 1398
طی مراسمی ویژه افتتاح دادگستری شهرستان عسلویه و معرفی دادستان عمومی و انقلاب این شهرستان با حضور حیدر بحرانی رییس‌ کل دادگستری استان بوشهر برگزار شد. (کدخبر: 69)
در آئین افتتاح دادگستری، حسن اسماعیلی فرماندار شهرستان عسلویه ضمن تشکر از حضور همه مدعوین و تبریک به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان و به فال نیک گرفتن تقارن زمانی آن با این مراسم اظهارکرد: از آنجایی‌که ماه رمضان ماه نزول برکات الهی است لذا چنانچه در این حوزه قضایی،‌ همکاران ما به اجرای عدالت کمک کنند در حقیقت این امر نوعی نزول برکات محسوب می‌شود، البته در این مسیر خطیر لازم است همه مردم و همه مسئولان شهرستان در رده‌های مختلف تلاش وافر کرده و دادگستری را در جهت نیل به اهداف مقدس خود صمیمانه یاری دهند.

فرماندار عسلویه با بیان این مطلب که شهرستان عسلویه جایگاه ویژه ای به لحاظ امنیت در استان دارد اظهار داشت: شهرستان عسلویه در بحث امنیت عملکرد بسیار خوبی از خود نشان داده است که این موفقیت حاصل تلاش های شبانه روزی برادران نیروی انتظامی ، مسئولین و اعضای محترم شورای تامین شهرستان است ضمن اینکه الحق و الانصاف همراهی مردم در این زمینه را نمی توان نادیده گرفت و ان شاء الله تعامل و همکاری مردم با مسئولین همانند گذشته تداوم خواهد داشت.
اسماعیلی تاکید کرد: وجود تعامل و داشتن روحیه برادری میان همه مسئولان امر در سطح شهرستان یک نعمت الهی است و ضرورت دارد در چارچوب مقررات قانونی این امر تداوم یابد.

فرماندار شهرستان عسلویه به اهمیت قوه قضائیه اشاره کرد و اذعان داشت: دادستان‌ها ماموریت خطیر و رسالتی عظیم را دارا هستند و به عنوان متولی حقوق عامه‌ی مردم با دیدی بصیر و جامع همواره حافظ حقوق شهروندان و مجری عدالت هستند و نه تنها در هنگام وقوع جرم و مجازات بزهکاران بلکه پیش از وقع جرم و به عنوان عنصری باز دارنده در اصلاح فرد و جامعه نیز نقشی موثر و حائز اهمیت ایفا میکند.

وی در ادامه ابراز امیدواری کرد که مسئولین قضایی شهرستان در انجام وظایف خطیر خود با موفقیت عمل کرده و این امانت الهی را با افتخار کامل به سر منزل مقصود برسانند.

در این مراسم آقای ناصرزاده با دریافت ابلاغ قضایی به عنوان دادستان عمومی و انقلاب شهرستان عسلویه رسما کار خود را آغاز کرد.

در این مراسم امام جمعه ، مسوولان اجرایی ،مدیرعامل سازمان منطقه ویژه، مدیر عاملین شرکت ها، رئیس کل دادگستری استان بوشهر و جمعی از مسوولان حوزه‌های قضایی ، امنیتی، انتظامی و نظامی، قضات، کارمندان، خانواده شهدا و اعضای شورای حل اختلاف نیز حضور داشتند.
   1393/4/4 14:41