جمعه 03 خرداد 1398
جلسه رونق اقتصادی و اشتغال زایی شهرستان تشکیل شد (کدخبر: 722)
جلسه رونق اقتصادی و اشتغال زایی شهرستان تشکیل شدبه گزارش روابط عمومی فرمانداری عسلویه عبدالنبی یوسفی فرماندار عسلویه در نشست رونق اقتصادی و اشتغال شهرستان عسلویه با حضور دهیاران شهرستان و مدیر عامل بانک تجارت استان گفت: دهیاران شهرستان عسلویه با ارائه نقش خود به خوبی می توانند در جهت رونق و آبادانی شهرستان حرکت نمایند.

فرماندار عسلویه  افزود: با توجه به این نکته که در سال رونق اقتصادی بسر می بریم و بنا است تمام فرامین مقام معظم رهبری را به کار ببندیم ،ضروری است تمام دهیاران از کلیه ظرفیت های موجود در این زمینه استفاده کنند و جای تشکر وجود دارد که مدیر عامل بانک تجارت استان و همکاران شان در شهرستان ما حضور پیدا کردند و برنامه های خود را برای سال رونق اقتصادی و اشتغال ارائه نمودند.

عبدانبی یوسفی ادامه داد: اگر بنا باشد خدمتی ارائه شود یا تولیدی صورت پذیرد مثلثی وجود دارد و آن مثلث یک ضلعش متقاضی است یک ضلعش دستگاه اجرایی و ضلع دیگرش تامین کننده اعتبار یا به عبارت دیگر بانک ها می باشند و هرچه این ارتباط آگاهانه تر و با هماهنگی بیشتر باشد این ارائه خدمت یا تولید موفق تر خواهد بود.

عبدالنبی یوسفی خاطر نشان کرد:  در عرضه فعالیت های  اقتصادی در گام اول باید به دنبال تولید کالا یا عرضه خدماتی باشیم که دارای توجیح اقتصادی،فنی و مالی باشند و بتواند رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال نماید.

وی بیان داشت در شهرستان عسلویه زمینه راه اندازی کارهای تولیدی و همچنین طرحهای گردشگری از پتانسیل خوبی برخوردار است که لازم است متقاضیان را در این زمینه ها هدایت و حمایت کرد.


علیزاده/روابط عمومی فرمانداری
   1398/2/4 08:21        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )